Vetrin per torta si e re 4 anet gjam

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes vetrinen per torta italjane ne gjendje perfete ftofja perfekte ndriqimi led njera an i mban tortet kurse tjetra an i sjell per me sshum kontakto edh ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim