PAISJE PER RESTORANTE

Shitet nga: Nexhat Sot 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,

KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FURRA QE JANE PA DEFEKTE ,FURRA QE HARGJOJNE ME PAK RRYME SE FURRAT E ZAKONSHME ,ME GARANCION DHE JO VEQ FJALE ,POR GARNCION QE NEVE JU PERGJIGJEMI NE RAST DEFEKTI PER NJE KOHE SHUME TE SHKURTER.

EJANI TE NE DHE DOTE BINDENI.

FALEMINDERIT

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC FERIZAJ

044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim