Aparati i kafes FAEMA dhe mullini

400 EUR

Shitet nga: Ilvi 21 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
aparati eshte me gjendje te rregullt i sapo servisuar, per me shume detaje ju lutem kntaktoni numrin e lene.
Leaflet
Në fillim