Elemente per kuzhina dhe restorante

Shitet nga: Nexhat Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Zubin Potok
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisje per restorante

044 205 539

ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim