Publikuar: Maj 03 2023 03:44

Shitet inventari

Publikuar: Maj 03 03:44
Shikime: 2
Inventari eshte i pershtatshem per dyqane qe si aktivitet kan shitjen e artikujve per kuzhine(ene dhe paijsje tjera) apo edhe dyqane tekstili. Mundet te perdoret edhe per barnatore apo aktivetet te ngjashme.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione