Inventar modular fleksibil

0 EUR

Shitet nga: Ferizaj 02 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Rregullojmë enterier modern për butik. Inventar modular fleksibil. Lloje të ndryshme në dispozicion. E gjitha në një vend: planifikim, 3D modelim dhe realizim i enterierit. Çmim i volitshëm
Viber +38972541202
+38344133055
Ferizaj
044133055
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione