Raftat per lokal market butik

1 000 EUR

Shitet nga: Veton 12 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes raftet pet market butik shum pak i perdorur 7.8 meter gjatsi 700 euro po ashtu dy rath rumullak dhe nje i drejt per varse tesh per butik dhe 7 hekra muri varse 300 euro.
Leaflet
Në fillim