tavolin pune

Shitet nga: Liridon 09 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për zyrë
shume e ruajture dimsionet:1.8 metra e gjate,0,8 cm e gjërë dhe 0,75 cm e lart dhe me 3 fioka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim