Publikuar: Mar 13 2018 11:03

ANTIPLUMB ELEKRIKE SHALTER TE POSTES KUALITET CH.

EUR

EUR
Publikuar: Mar 13 11:03
Shikime: 31
Doni Siguri per veten dhe per lokalin tuaj,
Ne shitje kemi shalter elektrike dhe automatishe ANTIPLUMB si dhe komplet inventarin e siguris me murin antiplumb si dhe XHAMAT ANTIPLUMB si dhe deren anti plumb.Adekuat per Post,Western union, Bank etj. E gjth kjo esht kualitet zvicran ne vler te re kushton mbi 200.000 franga zvicrane, mirpo qmimin esht 20.000 Euro i diskutushem
Per me shum informata: [email protected] ose +41794153094
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
31
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione