Publikuar: Mar 09 2022 10:02

Inventarë shkollorë

Publikuar: Mar 09 10:02
Shikime: 3
Ofrojmë për shitje biznesin aktiv si dhe inventarin komplet, ose vetem inventarin. Lloji i bisnesit: Qendër e kurseve për gjuhë të huaja.
Inventai, shitet si tërësi, por edhe i vecantë. Inventari: - Tavolinë pune, ... 4 copë - Tavolinë të rrumbullakt fi 180 cm, ... 2 copë - Tavolinë Ovale 220x120 cm, ... 1 copë - Tavolinë 180x120 cm, ... 2 copë - Tavoolina për nxënës, ... 18 copë - Tabelë e bardhë, ... 3 copë - Karrika të ndryshme, ... 60 copë - Dollapë të ndryshëm (vitrina librash), 8 copë - Kompjuter, ... 3 copë - Vidio Projektor, ... 2 copë - Çarshaf për video Projektor, ... 1copë - TV 32", ... 1 copë - Tepisan, ... 100 m2. Çmimi: Me marrëveshje. Për më shumë info: +383 44 132 879; +383 49 132 879
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049132879

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione