Publikuar: Tet 07 2020 12:54

Shitet inventar per call center me cmim te volitsh

EUR

Publikuar: Tet 07 12:54
Shikime: 76
Shes inventarin per arsye te mbylljes se zyres.8 tavolina me fjoka dhe paravane me izolim te zerit me 7 karrike pune,1 tavolin e madhe elipsoide me 10 karrige per mbledhje,1 orman per dokumentacion, 2 tavolina moderne per zyre me 2 fotelje te lekures dhe disa paisje te vodla per zyre.te gjitha komplet 1300 euro.Inentari gjendet i cmontuar ne Gjilan.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
76
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38975346772

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione