Publikuar: Korr 06 2022 08:59

SHITET INVENTARI PËR ZYRË

EUR

Publikuar: Korr 06 08:59
Shikime: 143
Shitet inventari për zyrë, i përdorur 5 vite në zyrë të avokatisë.

Mobiliet përbëhen nga pjesët si në vijim:
• Tavolinë për konferenca (një copë);
• Tavolinë pune me sirtarë, me dimension 180cm x 90cm (një copë);
• Tavolinë pune pa sirtarë, me dimension 220cm x 110cm (një copë);
• Sirtarë me dy dollapë, i ndarë nga tavolina (një copë);
• Vitrinë lëndësh dhe librash (një copë);
• Karrige për tavolinën e konferencave (kate copë);
• Karrige për tavolinën e punës (një copë). Kjo karrige është e dëmtuar, prandaj mund edhe të ndahet nga inventari;
• Varëse për rroba (një copë);
• Orë muri funksionale (një copë), dhe
• Reklamë me kornizë të metaltë me dimension 300cm x 100cm (një copë)

Meqenëse mobiliet janë të përdoruar mbi 5 vite, ato kanë shenja të shfrytëzimit. Shih foto e bashkëngjitura.

Çmimi total i intentarit është 750€. Inventari shitet vetëm komplet, pra nuk ndahen në pjesë. Këtu bënë përjashtim karrigeje e tavolinës së punës, siç është cek edhe më lartë.

Mobiliet gjenden në ish zyrën time, e cila gjithashtu është e lirë të tu marrë me qira. Pra mund të merret lokali me qira dhe të blihen mobiliet pa pasur nevojë të lëvizet inventari. Madje edhe reklama do të mund të montohej menjëherë pasi t’i vendoset teksti i ri. Kështu do të ishit të gati të fillonit menjëherë me aktivitetin tuaj ekonomik.

Mobilet gjendet në rrugën Marie Shllaku në Gjilan (përballë qendrës tregtare Agmia Center). Çmontimin, transportin dhe montimin e bartë blerësi me shpenzimet të tij.

Për çdo informatë shtesë, mund të më kontaktoni në +38345592792 (Viber dhe WharsApp).
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
143
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione