Publikuar: Maj 04 2022 11:43

Shitet XEROX DC 252 + Fiery + Finisher

EUR

EUR
Publikuar: Maj 04 11:43
Shikime: 5
SHITET Printeri XEROX DocuColor DC 252 + Fiery + Finisher SFN-4.

Printeri është i gatshem për punë.
Ideal për: Vizitkarta, Broshura, Katalogje, Flyere, Kalendar, Etiketa, etj.
Printeri posedon drumat e Xerox DC700 (model i ri, shtyp ma i mire, qendrueshmeri e dyfisht). Shtyp leter te trash deri ne 350gr dhe Duplex (Dyanesor) në kualitet profesional.

Kontakti: Valmir, +38349610070 (Viber, WhatsApp)
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
5
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349610070

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione