Publikuar: Gush 11 2021 09:47

Inventar per Zyre

EUR

EUR
Publikuar: Gush 11 09:47
Shikime: 105
Shitet Inventari per Zyre.

6 Karrige per tavoline te takiemve - 10 Euro copa.
2 Tavoline per Zyre (1.2 x 0.7) - 25 Euro copa
2 Karrige te Punes - 25 Euro Copa
2 Sirtar per Dokumente - 10 Euro Copa
1 Dollap i Vogel (1mx0.5)- 15 Euro
1 Dollap i Madh (2.2mx0.7)- 25 Euro
1 Komodine (0.6mx1.5)- 25 Euro

Per me shume info na kotaktoni. Shiten komplet por dhe pjese pjese.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
105
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione