Invertar për Zyre

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Aplus Sot 19:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
shes invertarin per zyre, shume pak i perdorur, nje tavolin me tre dollapa dhe nje vitrin, çmimi 350 euro

Kontakti: 044/499698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim