MJELSE PER LOPE

290 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGRO GEA 15 Pri 10:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Komuna
Artanë
Prodhimet
Të tjera
Shitet Mjelse per lope ne gjendje te mire dhe kvalitete. Mjelset jane prodhim Turk, per te njejtat japim 12 muaj garanci.
Pjese rezerve ne cdo moment.
Cmime me te mira.
AGRO GEA

fsh.Zhelinë Tetovë
+389-44-379-090
info@agrogea.mk
Leaflet
AGRO GEA
Makine bujqesore -
Traktor 1 500 EUR
TRAKTOR 681 5 500 EUR
Makine per mbledhjen e sanes 1 000 EUR
Në fillim