URGJENT karrigat per Playstation

Shitet nga: Bashkim Dje 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shes 8 Karriga per playstation.
Jan ne gjendje te mire, dhe shiten komplet.
Qmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim