DYER TE GARAZHES (TE HEKURIT)

480 EUR

Shitet nga: Fatmir Neziri 09 Tet 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
JANE NE GJENDJE TE MIRE, DHE ME XHAMA REZISTUES NDAJ ZJARRIT, TE GJATA 2.90 m dhe TE GJERA 2.80 m.
Fatmir Neziri
045586693
Leaflet
Në fillim