Bojleri INOX 300L

600 EUR

Shitet nga: haki bugujevci 12 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Bojler inox 300 litra i perdorur 1 vit me mundesi lidhjeje me rrym nxemje si dhe nxemje solare 3 opsione . Me mbajtes te punuar ekstra.
haki bugujevci
044837263
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione