Publikuar: Maj 19 2022 12:05

Makina per industri te mishit mish

Publikuar: Maj 19 12:05
Shikime: 8
Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 048-129 127dhe viber 38348129127
1.Vakum lini.
2.Klipse per salama dhe sugjuk.
3.Mbushse Robot Vemag 200L
4.Furra me Rryme
5.Kuter 120L
6.Mbushse 60L
7.Mbushse Alpina 200L
8.Makine per Bluarje F140.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
8
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

048129127

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione