Publikuar: Pri 15 2022 03:33

RROBAQEPSI

Publikuar: Pri 15 03:33
Shikime: 109
🔈*️⃣SHITET -biznesi i perpunur*️⃣ ▶️Inevertar me makina induastirale . ▶️Servisi i kryer ,mirmbajtja e tyre ne gjendje perfekte. ✅3 x maqina te drejta lineare Firma K-tec ,Hover-tech ✅1 x overlock 5 pej (Hover-tech) ✅2 x maqina shtrubel per fshehje te tegelit (Zusun,Bruce) ✅1x. hekurosje me vakum me krah Profesionale (rezervuar 3,5 litersh) ✅1 x hekurosje digjitale me kapacitet te ult (firmes Strap) ✅2 x kukulla modele storoporit ( color bardh & zi) ✅2 x tavolina pune me dimensione 2x2 (mediapan dhe 3x3 me nje baz (dmth vendoset njera mbi tjetren sipas nevojes) ✅3 x karrika per maqina ( me rrjet ngjyra e zez ) ✅1 x pasqyre me dimensione 60 x 60 ✅1 x Set vizore plastike per designe ✳️I pershtatshme per start-up biznese Per vizneset egzistuese ✳️Si Atelie ,rrobaqepsi me porosi , serike 📞Kontaktet : Ne DM Viber ose whatsapp SmS +38343902004 📲
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
109
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione