Transport per makina dhe inventarë

0 EUR

Shitet nga: Shqiprim 12 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhimet
Të tjera
♦️ Ofrojmë transport në komunen e Pejes (dhe jasht saj)

▪️ çmimet me te arsyeshme
▪️ caktoni nje mini-termin
▪️ bratim çka do qe ju nevojitet
▪️ ju ndihmojm edhe ne ngarkim-shkarkim

⚠️ pesha maksimale qe lejohet eshte 500kg

☎️ 049 448 657 (whatsapp+viber) ☎️

Na ndiqni ne Facebook:
https://www.facebook.com/Navasssss
Shqiprim
049448657
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione