Publikuar: Jan 16 2022 04:31

Detektor (aparat) per kontrollimin dhe numrimin e parave

EUR

Publikuar: Jan 16 04:31
Shikime: 1
Shes detectorin per kontrollimin e parave
Detectorin përveç që e shfrytezoni në dyqanin tuaj mund ta shfrytezoni edhe në veturen e juaj.
Detectorin mund ta lidhni ne rryme ne adapterin e telefonit tuaj,kompjuter,laptop,venture etj.
Porosit online
045 634 060
Dergesë deri në adresen tuaj Kosove, Shqiperi, Maqedoni
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045634060

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione