Publikuar: Qer 26 2022 07:53

Graver nga SHBA Universal Laser me aspirator (si i ri)

EUR

Publikuar: Qer 26 07:53
Shikime: 168
Maqine per gravim Universal Laser - Versa Laser VLS 3.50. Super brend, prodhim i USA. Ne gjendje pothuajse komplet te re.

E pershtatshme edhe per hapesira te vogla pasi e ka edhe aspiratorin e tymit edhe ererave Purex Xbase 400.

Se bashku me aspirator dhe gjithe shtojcat per gravim qe i ka brenda kane kushtuar me shume se 24.000$ me gjithe transport e dogane. Mundeni me i pa cmimet edhe ne internet.

E pershtatshme per gravim ne dru, plastike, lekure, leter, gome, si dhe markime ne qelq, qeramik, metal dhe gure
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
168
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione