Makina per prodhimin e Najllonit Masiv

Shitet nga: B. Sot 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR   37 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Makina per prodhimin e Najlloni Masiv per serra dhe te tjera.
NE GJENDJE PUNE E GATSHME PER TESTIM.
044-121-961

Ndrrim me ndonje veture.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim