Publikuar: Qer 26 2022 12:28

Maqina per salveta palloma ndrrim

EUR

Publikuar: Qer 26 12:28
Shikime: 114
Maqina per salveta palloma esht gati e re ne gjendje fenomenale.Me dimension 33x33 dhe 30x33.
Me makine vine edhe amballazhim kese dhe land e pare si dhe ka klientel te rregullt.
Bej ndrrim edhe me veture,kombi ose kamionet me rampe.
Viber:+38345422190
048422190
Pres vetem bleres serioz
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
114
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045422190

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione