PJESE E EPERME E SHANKUT dimensionet 1.20m x 0.60m

15 EUR

Shitet nga: shank 07 Pri 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet pjesa e eperme e shankut per pagesa. E pershtatshme per dyqane, minimarkete, trafika, call center, kembimore etj. Dimensionet 1.20 m gjatesia dhe 0.60 m gjeresia ( 120 cm × 60 cm). 4 copa i kom te njejta, çmimi 15 € copa.
Leaflet
Në fillim