Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 09:37

AGENCY HOME VIP-a kerkonë dy punëtore

Publikuar: Gush 12 09:37
Shikime: 290
𝐕𝐞𝐧𝐝 𝐢 𝐋𝐢𝐫ë 𝐏𝐮𝐧𝐞 në
Company AGENCY HOME VIP-a .

Agency Home VIP-a . Ështe në kerkim te dy Punëtoreve (Femra).

Konkursi eshtë i hapur që nga 01/02/2020.

Kandidatet duhet të krynë keto punë
Patundeshmeri (RealEstate -Inmobile)
Fotografim prezantim rekllamim të pronave qe i posedojmë për Shitje dhe qiradhenje ne Agjencionin tonë.

Kandidatet do te jenë gjdo herë ne zyret tona dhe vetem ne raste prezantimit apo fotografimit të pronave do jen Teren .
kandiatet do ken ne posedim veturat e companis Home VIP-a (Smart)
Kandidatet do jenë ne pun 8 orë
Kandidatet do kenë pagesë bazë dhe Po ashutë Bonusë. me % sipas punes qe bejnë .

𝐊𝐚𝐧𝐝𝐢𝐝𝐚𝐭𝐞𝐭 𝐝𝐮𝐡𝐞𝐭:
𝟏. 𝐓𝐞 𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐦𝐛𝐚𝐫𝐮𝐚𝐫 𝐚𝐫𝐬𝐢𝐦𝐢𝐧 te ken njohuri ne Kompjuter
𝟐. 𝐓𝐞 𝐤𝐞𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐬𝐮𝐫 𝐩𝐞𝐫𝐯𝐨𝐣𝐞 𝐭𝐞 𝐦𝐞𝐩𝐚𝐫𝐬𝐡𝐦 ne ndoj lami pune
𝟑. 𝐓𝐞 𝐣𝐞𝐧𝐞 𝐭𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐤𝐮𝐞𝐬𝐡𝐞𝐦 𝐝𝐡𝐞 𝐭𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐳𝐚𝐧𝐭𝐮𝐞𝐬𝐡𝐞𝐦

𝐏𝐞𝐫𝐟𝐢𝐭𝐢𝐦𝐞𝐭:
𝟏. 𝐏𝐚𝐠𝐞 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐮𝐞𝐬𝐞 𝐝𝐡𝐞 𝐛𝐨𝐧𝐮𝐞𝐬𝐞 𝐩𝐞𝐫 𝐩𝐞𝐫𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐧𝐜𝐞
𝟐. 𝐊𝐮𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐭𝐞 𝐬𝐡𝐤𝐞𝐥𝐪𝐲𝐞𝐫𝐚 𝐩𝐮𝐧𝐞
𝟑. 𝐌𝐮𝐧𝐝𝐞𝐬𝐢 𝐫𝐫𝐢𝐭𝐣𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐞 𝐝𝐡𝐞 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐧𝐜𝐢𝐚𝐫𝐞

Dergo CV-ne tende sot ne adresen [email protected]𝐜𝐨𝐦
Apo direkt ne viber
+38349699964
Apo te menagjerja e AGENCY HOME VIP
facebok Mimozza Bytyqi HomeVip
Respekt.
Përshkrimi i linkut

AGENCY HOME VIP-a

AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE
-- N J O F T I M -- Agjencioni Home VIP qe esht me I madhi ne rajon per Shit – Blerje te PRONAVE ju Lajmeron qe ka ne posedim Shum prona ne Shitje ,Banesa,Troje,Toka. Ne pergjethsi ne Rrafshin e Dukagjinit si Pej, Gjakov, Deqan, Istog, Klin. etj etj..ne si Agjenicion posedojm mbi 186 prona ne keto komuna. Andaj ju qe deshironi te bleni apo te shitni apo te Rrekllamoni pronat e juja per shitje ne faqet tona na kontaktoni sa me par ne si Agencion posedojm Banesa , Shtepi , Pllaca, Toka me siperfaqe te madhe, Dyqane . Po Ashtut ne si Agjencion nese ju keni te pa kryra procedura te perkthimit, Trashigimit , Probleme Pronsore ,gjdo gje mund te keryhet te ne. Ne Punojm Qe 13 vite dhe jemi nje nder agjencionet me te mdhenje ne rajon . Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE
-- N J O F T I M -- Agjencioni Home VIP qe esht me I madhi ne rajon per Shit – Blerje te PRONAVE ju Lajmeron qe ka ne posedim Shum prona ne Shitje ,Banesa,Troje,Toka. Ne pergjethsi ne Rrafshin e Dukagjinit si Pej, Gjakov, Deqan, Istog, Klin. etj etj..ne si Agjenicion posedojm mbi 186 prona ne keto komuna. Andaj ju qe deshironi te bleni apo te shitni apo te Rrekllamoni pronat e juja per shitje ne faqet tona na kontaktoni sa me par ne si Agencion posedojm Banesa , Shtepi , Pllaca, Toka me siperfaqe te madhe, Dyqane . Po Ashtut ne si Agjencion nese ju keni te pa kryra procedura te perkthimit, Trashigimit , Probleme Pronsore ,gjdo gje mund te keryhet te ne. Ne Punojm Qe 13 vite dhe jemi nje nder agjencionet me te mdhenje ne rajon . Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
PEJË +38349699964

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione