Ofrojme sherbime dizinfektimi per ambjente te bren

Ofrohet punë nga: Dezinfektim 28 Korr 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Ofrojme sherbime dizinfektimi per ambjente te brendshme dhe te jashtme (shtepi, zyra ,hotele ,bare e restorante,lulishte)kundra mizave,mushkonjave,furrtareve,bubarrecave etj.
Sherbimi jone sjell nje rezultat te menjehershem i cili verteton cilesine e punes tone.Sherbimi jone eshte i sigurt dhe nuk cenon higjienen e ambientit,perkundrazi e avancon ate me standarte te pranuara nga instituti i higjienes..teli 045 50 50 29 viber +38345505029
Dezinfektim
045505029
Leaflet
Në fillim