Agjent /e tregtar/e

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: supra cleaner 26 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
kerkojm telefoniste per caktimin e termineve
dhe agjenta tregtar per teren
per informata mund te kontaktoni ne nr telefoni ose ne ferizaj perball lauriti market
supra cleaner
044165385
Leaflet
Në fillim