Agjent-e i shitjes menagjim

0 EUR

Kërkohet punë nga: albani001 07 Gush 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik

Pershkrimi i punes
Skandinav building- kompani e projektimit shpall konkurs për pozitën:

Koordinatore -menagjere

Për rajonin: Prishtine

Përgjegjësitë dhe detyrat:

Bashkëpunon me ekipin e kompanisë për të realizuar detyrat që i caktohen;

Organizon, planifikon dhe mbikqyr pune në bashkëpunim me stafin përgjegjës të departamentit të marketingut

Jep sugjerime të ndryshme për realizimin sa më të lehtë të punëve në dakordim me personat përgjegjës. 

Kualifikimet e kërkuara:
Njohuri mbi bazat e marketingut dhe promovimit;
Kandidati duhet të ketë aftësi të mira komunikuese, planifikuese, organizative dhe të jenë ambicioz/e në përmbajtjen dhe përmbushjen e kërkesave;njohuri në ekonomi, financa ose administrim biznesi;
Të kenë aftësi kreative në reklamim, prezantim dhe në fushën e menaxhimit;

Menaxhim të mirë të kohës, orar fleksibil dhe gatishmëri për punë;
Kandidatet duhet të jetë i besueshëm te përgjegjshëm dhe të ken sjellje profesionale ndaj klientëve dhe kolegëve.

Kandidatet kan perparesi te posedoj patent shoferin e kategorisë B.
Mosha e preferuar: 21-30.
Inkurajohen të gjithë kandidatët e interesuar të cilët i plotësojnë kushtet e cekura më lartë të aplikojnë duke dërguar CV-në përmes e-mail adresës elektronike 
Tel; 045203216
Alii_1983@hotmail.com

albani001
045203216
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione