Agjent/e per terren dhe zyre

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Premium Patundshmëri Sot 08:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Premium Patundshmëri
Banes\Zyre me qera ne Pejton 250€ 250 EUR
Banes me qera ne Aktash  280 € 280 EUR
Banes per shitje te Parku i Qytetit 2+1, 77m2 63 000 EUR
Banes me qera Mati 1, 2+1 250 EUR
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Premium Patundshmeri ofron pune per Agjent/e per pune ne terren dhe zyre.

Përgjegjësitë dhe detyrat:

Drejton klientet ne shitjet, blerjet dhe marrjen apo dhenjen me qera te pronav
Angazhimi me partnerët e biznesit;
Ndërtimi i marrëdhënieve me partner të biznesit;
Prezantimi i patundshmeri gjatë aktiviteteve.
Përgjegjëse të përcjellë listen e patundshmeri, shitjet dhe qeradhenjet
Të informoj klientet rreth kontratav te shitblerjes dhe qeradhenieve

Kualifikimet e kërkuara:

Kandidatet duhet të jenë 19 – 30 vjeçare;
Kandidatet duhet të kenë të kryer së paku shkollën e mesme;
Përvoja e punës në fusha si promocion apo shitje është përparësi;
Të jenë të afta të punojnë me mbikëqyrje minimale;
Të kenë aftësi të shkëlqyera komunikimi me klient;
Kandidatet preferohet të posedojnë patent shofer.

Inkurajohen të gjitha kandidatet e interesuara të cilat i plotësojnë kushtet e cekura më lartë të aplikojnë duke dërguar CV apo aplikacionin e punës premiumpatundshmeri@gmail.com
Adresa Rruga B lagjja Mati-1 ne Prishtine, info 044100793 /
Premium Patundshmëri
PREMIUM Patundshmëri Gjej rehatinë shpirtërore me ne! Premium Patundshmëri është agjension e specializuar në fushën e patundshmërive. Agjensioni është themeluar në vitin 2016 e cila merret me shitje, blerje ose qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, garsonierave etj. Premium Patundshmëri me ekipin e tij profesional ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e pasurive të paluhatshme. Poashtu objektivi i agjensionit tonë është që të rritet biznesi vit pas viti duke marrë parasysh profesionalizmin dhe motivitetin e stafit për të zgjeruar vazhdimisht njohuritë dhe për të përmirësuar performancat e tyre. Kompania jonë ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera, troje në shitje apo me qira, me kvadratura të ndryshme, të cilat do të përshtaten me kërkesat e klienteve. Shtëpitë me qira apo në shitje që ofrojmë ne ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës. Banesat dhe garsonjerat e ofruara me qira apo në shitje ndodhen në Dragodan, në lagjen Bregu i Diellit, në Mati dhe shumë lagje të tjera të Prishtinës. Kemi oferta të lokaleve dhe zyrave me kuadratura të përshtatshme të kërkesave të cdo klienti, të cilat ndodhen në Mati, Dardani, në qender të Prishtinës etj. Tokat e ofruara nga Premium Patundhsmëri ndodhen në Graçanicë, Brezovicë dhe Proshtin. Agjensioni Premium është një kompani e cila ofron banesa, shtëpi, troje, garsoniera, lokale dhe zyra me qira apo në shitje, me çmime të ndryshme të cilat do ti përgjigjen nevojave dhe mundësive të cdo klienti. Nëse keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira pasuritë e juaja të paluhatshme na kontaktoni ose vizitoni në zyrat tona, të cilat ndodhen në rrugën B në Prishtinë ose në zyrën te kafet e vogla. Të gjitha banesa, shtëpi, lokale, zyra dhe patundhsmëri të tjera të ofruara nga kompania tonë mund ti gjeni edhe në faqen tonë në Facebook ose në shitoren tonë në merrjep.com.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga B Prishtinë Tregoje në hartë
+38344100793
https://www.facebook.com/premiumpatundshmeri
Premium Patundshmëri
  Online
+38344100793
Leaflet
Premium Patundshmëri
Banes me qera per Zyre ne Qender 2+1 500 € 500 EUR
Banes me qera ne lagjen e Muhaxherve 2+1, 300€ 300 EUR
 Banes per shitje Emshir 70 560 EUR
Banes ne shitje ne Fush Kosove 120m2 45 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione