Kerkohet agjent/e ne gjuhen Gjermane,Italiane,Turk

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: A.C.C 27 Gush 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Kerkohet agjent/e ne gjuhen : Gjermane , Italiane, Serbe , dhe Turke


Ofrojm : Rrog fikse , Bonuse dhe ProvizioneProdukti Krankenkasse ( Sigurime Shendetsore ) ne ZvicerKandidatet duhen te zoterojn mir gjuhet e lart cekura


dhe te ken vullnet pune
Rroga 400 euro
dhe bonuse
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione