Kerkoj puntor

0 EUR

Kërkohet punë nga: Bb 01 Dhj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Kerkoj puntor qe din ta flasin rrjedhshem gjermanishten, te interesuarit te me kontaktojne ne viber dhe nr.

Nr: +38343905667

Viber: +33 6 05 66 62 82
Bb
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione