Kerkojme operator ne gjuhen Gjermane dhe Spanjolle

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: M.B ELITE 30 Nën 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik

M.B.ELITE KERKON OPERATOR\E NE GJUHEN GJERMANE DHE SPANJOLLE

Kerkohen
-Njohuri te mira te gjuhes Gjermane
-Disponibilitet full time 10:00-19:00

Ofrohen
-Page baze 500 Euro plus bonuse 120 Euro
-Fundjava pushim
-Ofrohet pagesa e baneses

TIRANE
Email: m.b.elite.callcenter@gmail.com
Kontakt : 0688336051

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione