Menaxher

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: NTSH NEON 22 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Kompania "N.T.SH NEON"

Kerkojme MENAXHER per nevoja te kompanise tone.
Kompania meret me tregtimin e ngjyrave te ndryshme, llaqe, rifinitura etj.

Kushtet per Menaxher:
Mosha 25-40 vjeç.
Te kete patent shoferi.
Te kete te mbaruar se paku shkollen e mesme.
Te jete i afte per te punuar ne grup.

Te gjithe te interesuarit mund te na dergojne CV dhe leter motivuese ne emailin neonkosove@hotmail.com
Ju deshirojme suksese!
www.neon.al
NTSH NEON
044931108
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione