Oferta pune për Call Agent

0 EUR

Kërkohet punë nga: ITradeCrypto 31 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Oferta pune për call- agjent të gjuhës Angleze, Gjermane, Italiane dhe Suedeze.

Jemi duke kërkuar call - agjent me ekperiencë në trading cryptocurrency apo edhe forex.

Ne bëjmë trading cryptocurrency per klientët tanë. Fillimisht do të keni një trajnim nga professionalistët tone javën e pare.

Ne si kompani serioze për agjentë që i bashkangjiten ekipës tonë ofrojmë një mundësi ndryshe nga të tjerët.

Mundësi ngritje në detyrë për puntorin e muajit plus bonuese mundësi trajnime më të avancuara online te paguara nga kompania dhe kontakte me partnerët tonë në Europë për mundësi punësimi në të ardhmën e afërt.

Paga fillestare 500 euro minimum + bonuse prej 10 deri 15%.
Paga për agjentët me përvojë pune më shumë se +4 vite është prej 800 euro deri 1500 euro dhe bonuese prej 15% deri 30%.

Agjentët më të mirë dhe me rekomandime 10/10 mund të punojnë nga shtëpija mbas 3 muajëve përvojë pune në zyret tona.

Orari i punës nga ora 09:00 deri në ora 18:00 me 1 orë pauze dhe me mundësi pauze cdo 10 – 15 min brenda orarit te punës. Ka mundësi ndryshimit te orarit sipas marrëveshjës.

Duhet te dergoni CV ne emailin: hr@itradecrypto.site

Viber/Whatsapp +38349314537
Numri kontaktit per viber dhe whatsapp vetëm për personat qe nuk kanë CV.

Ju lutem nëse shkruani në viber apo whatsapp shkruani vetem emrin mbiemrin poziten për cilën aplikoni dhe ne ju kontaktojmë.
Kompania: I Trade Cryptocurrency
Lokacioni: Qender – Prishtine.
ITradeCrypto
+38349314537
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione