punë

0 EUR

Kërkohet punë nga: agga 09 Jan 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
ofertë punë
A e folë gjuhen franceze,italiane,ose gjermane mir,
athëhërë jeni ne vendin e duhur,apliko për nje vend pune si call agent me rrogë bazë prej 500€ plus bonus
shumë atraktive nëse edin se je shitës i mirë mos hezito eja dhe shum fisho rrogen me bonuse plus te shtunen e diellen pushimë,
për gjdo informate shtesë na kontaktoni ne
038755666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione