Kompania turke BETA shpall konkurs pune

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Beta 16 Tet 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Kompania turke beta marketing shpall konkurs për vende të lira pune në pozitën:
E Sekretares dhe
Agjent të Shitjes

Agjentët kërkohen per qytetin e Prizrenit

Detyrat dhe përgjegjësitë:

Hulumtimi i tregut dhe gjetja e klientëve të ri
Viziton klientët, promovon dhe shet produktet e kompanisë për persona fizik
Përfaqeson denjësisht kompaninë tek klientët
Bën prezantimin e ofertave /shërbimeve të Kujteses
Lidhjen e kontratave me marrëveshje dhe percjellja e punës së shërbimeve teknike deri në kycjen e klientit në rrjet.
Kualifikimet:

Përvojë pune në shitje
Të posedoj aftësi udheheqëse dhe të jetë analist i mirë,
Fleksibil dhe i përgatitur për tu adaptuar me ndrrimet eventuale në treg
Aftësi të mira komunikuese
Të ketë iniciative dhe aftësi të mira komunikimi
Leja e vozitjës do ishte perparsi
Ftohen të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre në email: betapazarlamaks@gmail.com nga 08.10.2020 deri më datë 23.11.2020.

Vetëm kandidatët që do përzgjedhen në listën e ngushtë do kontaktohen.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione