Agent i Shitjes - Call Center

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: POWER-GROUP 30 Maj 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Kushtet që duhet të plotësoni për aplikim!
• Të keni moshën madhore (mbi 18 vjet).
• Njohja e gjuhës Gjermane është e domosdoshme, niveli sa më i lart i gjuhës Gjermane ju ndihmon që të keni më shumë sukses në punë.
• .Përvoja e punës në CallCenter është përparësi që të pranoheni me lehtë në punë
• Të jeni te gatshëm për punë, të jeni serioz, të respektohet orari dhe rregullat e punës.
Nëse i plotësoni këto kushte dhe e ndjeni vetën të gatshëm që të bëheni pjesë e stafit tonë atëherë mund të aplikoni te ne për punë.
Çka ju ofrojmë ne:
• Rrogë fikse 500€ deri ne 30 kontrata
• 31+ kontrata, 30€ (çdo kontratë)
• Strom/Gass mit Hot Leads
• Ambient të mirë të punës, trajnim dhe staf serioz që ju mbështet
• Kontrat e rregullt pune pagesa përmes bankes
• Sigurim shendetësor
Orari i punes:
Hënë-Premte
Ndrrimi 1
09:00 - 14:00
Hënë-Premte
Ndrrimi 2
14:00 – 19:00
Nëse plotësoni kushtet e nevojshme dhe shprehni interesim që të bëheni pjesë e stafit tonë atëherë mos hezitoni të na kontaktoni.
Ju lutemi të na vizitoni personalisht në zyrën tonë mbrapa Skënderbeut.
Adresa: Rr. Bedri Pejani Nr. 6
Ju lutemi të na kontaktoni paraprakisht përmes numrave tonë kontaktues, apo Facebook
Mob: +377 44 888 444 + Viber + Whatsapp
Mob: +377 44 889 669 + Viber + Whatsapp

POWER-GROUP 01 SH.P.K. ©
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione