CallCenter

0 EUR

Ofrohet punë nga: ALWELT 25 Sht 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Kerkohen operatore per call center ne kompanine ALWELT
Te zoterojne mire gjuhen gjermane dhe te kene pasur eksperienc pune ... pagese fikse 600 euro plus bonuse shum te mira
Ofrohen kushte komode pune,lokacioni gjendet ne Prishtine
Nr kontaktus-044-253-531
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione