Publikuar: Mar 07 2016 02:07

Apliko dhe perfito Grande nga Ministria e Bujqesis

Publikuar: Mar 07 02:07
Shikime: 2
APLIKO DHE PERFITO PER GRANTE
NE MINISTRINE E BUJQESIS.

Tani te ne mnd ta beni pergatitjen e PLANEVE TE BIZNESIT PER SERA, kompletim te dokumentacionit si dhe plotesimin e tyre per grantet e Ministrise se Bujqesise.

Behu dhe ti si gjithe te tjeret perfitues!

Kontakt : +377 44 541 337
049 852 889
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
+37744541337

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione