Ofert pune per ferm te lopve

0 EUR

Ofrohet punë nga: Egzon 04 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Bujqësi
Ofroj pun ne fermen e lopve ne fshatin Barilev per detaje ma te hollsishme na kontaktoni ne nr tel Egzon Selman 045/550/174 ose Jeton Selmani nr 044/113/657 ose edhe mund te vin ne ferm dhe ta shikon per afrmi punet qi bahen aty
ju mir presum faliminderit per mirkuptim
Leaflet
Në fillim