AUTOMEKANIK DHE PRAKTIKANT

0 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: AUTO SERVIS SUZUKI 22 Jan 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkohen 3 Mekanika dhe 2 Praktikanta

Paga sipas marreveshjes

049661088

AUTO SERVIS SUZUKI
049661088
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione