VULLKANIZER,AUTO MEKANIK

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: AMK SH.P.K PRISHTINE 21 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
KONKURS PUNËSIMI

“AMK” sh.p.k po vazhdon në Prishtinë me hapjen e serviseve te shpejta “PIT STOP” te automjeteve dhe është kompani e cila ofron kushte dhe stabilitet të mirë për stafin i cili tregon suksese ne pune.

“AMK” Shpall konkurs për këto pozita:

1. Auto mekanik (4 vende pune)

2. Vullkanizer (4 vende pune)Kriteret:
Të kenë së paku shkollën e mesme të përfunduar, dhe te jete i moshes 20-40 vjete

Eksperienca, Aftësitë:
Të kenë së paku 2 vite eksperiencë ne pune,

Orari I punes:
Orari i punes do te jete: 08.30 - 17:0
Paga:
300 Euro Neto + Nje shujte Ditore

Informata:

Të gjithë kandidatët të cilët janë të interesuar për të qënë pjesë e Kompanise tone, CV mund ti dergoni ne e-mail: amkkos@gmail.com dhe per inforamat mund te kontaktoni tel: 044/500-423
Konkursi është i hapur nga data 21.11.2015 deri më 28.11.2015
AMK SH.P.K PRISHTINE
044/500-423
Leaflet
Në fillim