Publikuar: Shk 16 2023 07:47

Vende Pune Ne Gjkakovë

Publikuar: Shk 16 07:47
Shikime: 214
KERKOIN BASHKPUNTOR TE KUALIFIKUAR DHE ME PERVOI PUNE
NE LAMIN E INDUSTRIS SË DREURIT

LAMIT E PUNSIMIT
1 - INXHINIER
2 - ARCHITEKT
3 - BASHKPUNTOR TE KUALIFIKUAR APO ME PROVOI PUNE NE LAMIN E DRUTIR

TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKROIN PA HEZITIM NE TE DHANAT TON

INKUADRIMI BEHET NE BAZ TE MERRAVESHJESHJES NE BAZ TE LIGJEVE TE KOSOVES PER PUNMARREIT
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
214
+41787375911

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione