Kerkohet menagjer

0 EUR

Kërkohet punë nga: Ardit 09 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkohet menagjer mjeshter i kuzhinave, mjeshter i kuzhinave te ndryshne, te qdo lloj drurj me pevoje dhe aftsi. I afte ti njeh programet te ndryshme qe jan ne treg si 20/20 vision, pro100 etj. Ti jet i aft ta merr vizatimin e vision 20/20 dhe ta zbaton me prodhim te ngjyres se klientit.

Nese jeni te interesuar ju lutemi shkruani ne viber

: +386 49 811 104
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione