Mjeshter-Montera

Kërkohet punë nga: King 08 Sht 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Per nevojat e firmes kerkohen disa :
- Mjeshter-Montera per dyer te garazhave dhe motorave per dyer te hyrjes te shtepive dhe objekteve te ndryshme.
Kerkohet te kan pervoj ne montimin e dyerve dhe motoreve/dergoni deshmi te pervojesmemrin e Kompanis ku keni punue,etj/.
Selia e firmes eshte ne Prishtine dhe se shpejti pritet te filloj punen.
Te interesuarit mund te dergojn nje pershkrim si :
- Emri e mbiemri______________________
- Data e lindjes_________________________
- Vendbanimi____________________________

- Pervoja e punes ; Emri I kompanis ku keni punue_____________
- Prej dates : prej______________ deri ____________
- Dergo ne email : king-door@hotmail.com
- Afati per aplikimin _ deri me 15-09-2018


Leaflet
Në fillim