Zdrukthar

0 EUR

Ofrohet punë nga: Shaip 26 Maj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kerkojm nje puntor per te punuar kuzhina me porosi aj duhet te ket peovoj pune sado pak dhe te jete afte per pune dhe mesim te shpejt te punes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione