Bejm rregullimin e oborreve me kubza betoni

0 EUR

Kërkohet punë nga: Adem 10 Korr 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Sektori
Inxhinieri

Bejm rregullimin e oborreve me kubza betoni ,ndertime te ulta, mbjelljen e barit si dhe punojm me bager dhe kamjon mun te na kontaktoni ne nr 044704632 viber +38349811312
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione